KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277041
nr 1727 7041
Johnny Millar
(1855-1939), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1906, "Skogsryd". Olja på duk, 48x70 cm, yttermått inklusive ram: 71x93 cm
Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:42:12
300 kr
350 kr
400 kr